fbpx
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
Strona głównaKulturaKortez już w marcu z koncertem dla Zawiercia. Są jeszcze bliety

Kortez już w marcu z koncertem dla Zawiercia. Są jeszcze bliety

Zawiercie znalazło się na trasie koncertowej KORTEZ KWADRO TOUR. Przed publicznością wystąpi Łukasz Federkiewicz – znany jako Kortez – polski muzyk, kompozytor, wokalista, gitarzysta, pianista i puzonista. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza już 22 marca 2022 o godz. 20:00.

Kortez doceniany jest nie tylko przez rzeszę fanów, ale także dziennikarzy, krytyków i portale muzyczne. Oprócz Fryderyka 2016 i Mateusza ma na swoim koncie nagrodę im. Anny Jantar w konkursie Debiuty w ramach 53. Festiwalu w Opolu. Grał na wielu polskich festiwalach, w tym Open’er Festival 2016, Life Festival, Co Jest Grane 24 Festival. Praktycznie każdy koncert artysty jest wyprzedany i gromadzi pełne sale publiczności.

Będzie to już prawdopodobnie ostatnia odsłona tej formuły opartej na przybliżeniu sylwetki Korteza poprzez przekrój Jego dotychczasowego dorobku. W marcu i kwietniu 2022 roku odwiedzimy miasta, do których dawno nie zajeżdżaliśmy oraz te, do których nigdy nie było nam po drodze. Na scenie Kortez pojawi się w towarzystwie Krzyśka Domańskiego, Roberta Szymańskiego i Tomka Ziętka. Wszystkie koncerty będą miały charakter zasiadany i rozpoczną się punktualnie. Uczulamy by przybyć na miejsce odpowiednio wcześniej, ponieważ spóźnialscy będą musieli zaczekać na przerwę – informuje organizator.

Bilety: https://biletyna.pl/koncert/Kortez/Kwadro-Tour/Zawiercie?fbclid=IwAR11e486VFQrEz0w7MgFFXhC2qk1ibWsS9NtB9qKyU6OFx3Yr30J6uDP98A

Źródło: mok.pl

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments