fbpx test
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaSpołeczeństwoOlbrzymia pomoc Doradców Podatkowych dla Ukrainy. Proszą o wsparcie

Olbrzymia pomoc Doradców Podatkowych dla Ukrainy. Proszą o wsparcie [WYWIAD AUDIO+VIDEO+FOTO]

Krajowa Izba Doradców Podatkowych wraz z Ogólnopolską Fundacją Doradców Podatkowych szeroko i wymownie wspierają osoby przybyłe do Polski z ogarniętej wojną Ukrainy oraz pozostałe na terenach zmagań.

Do dziś za sprawą działalności Fundacji dostarczono 80 ton niezbędnych produktów, 19 ton mąki dzięki której jest wypiekane pieczywo, a która nie zostanie zrabowana przez żołnierzy rosyjskich. Obecnie najbardziej potrzebna jest gruba taśma i folia, co umożliwi zabezpieczenie pękniętych szyb i okien, w wyniku wybuchów. Wolontariusze stale obserwują potrzeby i współpracują z potrzebującymi na terytorium Ukrainy oraz z uciekającymi na granicy w Korczowej.

Z pozostałymi działaniami i formami wsparcia możemy zapoznać się w wywiadzie z Iwoną Wojsław – prezesem Ogólnopolskiej Fundacji Doradców Podatkowych oraz Wiceprzewodniczącą Krajowej Rady Doradców Podatkowych, rozmawiał red. Bartosz Żołnierczyk:

Wywiad w pełnej wersji z zaznaczeniem wielu zobrazowanych i dramatycznych przypadków osób zbiegłych przed wojną:

Relacja z przekazania produktów w jednej z miejscowości objętych pomocą:


Dziękuję w imieniu wszystkich Ukraińców – Ofiarodawcom z Wielkiej Brytanii i oczywiście OFDP. Naprawdę liczy się każda najmniejsza rzecz.  Potrzeby są  ogromne. Jutro 4 tony jadą do żołnierzy do Charkowa. Żywność, chemia i okulary. Maseczki pójdą do szpitali na wschodzie. Rzeczy dla dzieci dla uchodźców ze wschodu, których na zachodzie  Ukrainy jest bardzo dużo.
Dzisiaj pojechał transport z rzeczami w okolice Ługańska.  Miasto jest zajęte ale w okolicach walczą żołnierze i żyją ludzie. Im najbardziej  potrzebna jest pomoc – relacjonuje jedna z osób objętych pomocą.

Darowizny można wpłacać na: Ogólnopolska Fundacja Doradców Podatkowych
Nr konta:  82 1020 2313 0000 3102 0421 1173  (Bank PKO BP)
Tytułem: Ukraina
Szczegółowe informacje i działania OFDP: https://kidp.pl/strona/3597_ukraina
Wszystkie wpłaty będą przeznaczone na taką formę pomocy, jaka okaże się niezbędna, aby nasi najbliżsi Sąsiedzi z Ukrainy mogli przetrwać ten najgorszy czas. Równocześnie zwrócimy się do naszych koleżanek i kolegów doradców podatkowych z Ukrainy z pytaniem o oczekiwane przez nich formy wsparcia – zaznaczają Doradcy Podatkowi.

Sprawozdanie Doradców Podatkowych z dotychczasowej pomocy:

https://kidp.pl/files/user/Sprawozdanie%20OFDP%20z%20dzia%C5%82a%C5%84%20dot.%20pomocy%20Ukrainie%2025.03.2022.pdf

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments