Reklama

REKLAMA PREMIUM

Box reklamowy PREMIUM o wymiarach 870x150px został przygotowany dla wszystkich, którzy pragną zbudować dobre relacje z otoczeniem oraz wyróżnić swoją działalność na łamach Gazety Jurajskiej. Niezmierzone grono odbiorców pozwala dotrzeć do wielu potencjalnych klientów.

Reklama wyświetla się zawsze na górze strony, przed wszystkimi artykułami. Jego duże rozmiary pozwalają na przekazanie potencjalnym klientom większej ilości treści oraz na zamieszczenie ciekawych grafik perswazyjnych. Koszt zamieszczenia reklamy w naszym serwisie to jedyne 350 zł miesięcznie oraz obejmuje wyświetlanie boxu naprzemiennie z 10 innymi firmami.

premium.jpg

REKLAMA BUSINESS

Box reklamowy BUSINESS o wymiarach 270x400px znajduje się w prawej części strony. Jego bardzo prosta forma ułatwia zapamiętanie komunikatu – najczęściej zawiera jedynie logo firmy lub prostą grafikę, co utrwala identyfikację przedsiębiorstwa w oczach czytelników.

Pozyskanie nowych klientów i zwiększenie rozpoznawalności marki jeszcze nigdy nie było tak proste! Koszt zamieszczenia reklamy w naszym serwisie to jedyne 200 zł miesięcznie oraz obejmuje wyświetlanie boxu naprzemiennie z 10 innymi firmami.

business.jpg

REKLAMA BOX

Reklama BOX znajduje się z prawej części strony, poniżej nadchodzących wydarzeń na każdej z podstron Gazety Jurajskiej. Posiada podobne zastosowanie do reklamy BUSINESS, jednak daje więcej możliwości dzięki zwiększonym rozmiarom boxu.

Częsty kontakt z reklamą to gwarancja zapamiętywalności przez czytelników oraz wzrostu osób odwiedzających Państwa stronę. Koszt zamieszczenia reklamy w naszym serwisie to jedyne 250 zł miesięcznie oraz obejmuje wyświetlanie boxu naprzemiennie z 10 innymi firmami.

box.jpg

REKLAMA STANDARD

Reklama STANDARD jest dokładnie tych samych rozmiarów, co box PREMIUM – 870x150px. Znajduje się u dołu naszego serwisu oraz występuje na każdej z podstron Gazety Jurajskiej. Jej duże rozmiary pozwalają na przekazanie potencjalnym klientom większej ilości treści oraz na zamieszczenie ciekawych grafik perswazyjnych.

Niezmierzone grono odbiorców pozwala dotrzeć do wielu potencjalnych klientów. Koszt zamieszczenia reklamy w naszym serwisie to jedyne 300 zł miesięcznie oraz obejmuje wyświetlanie boxu naprzemiennie z 10 innymi firmami.

standard.jpg

Patronat medialny

Gazeta Jurajska oferuje patronat medialny, którego celem jest wypromowanie przygotowywanego przez Państwa firmę organizowanego wydarzenia kulturalnego, turystycznego, sportowego lub społecznego.

Udzielenie patronatu przez nas serwis polega na:

  • możliwości udostępnienia powierzchni reklamowej na naszym portalu,
  • stworzenia artykułu sponsorowanego opisującego inicjatywę,
  • zamieszczenia przez Państwa naszego logotypu we wszystkich drukowanych i elektronicznych materiałach informujących o wydarzeniu,
  • innych formach patronatu wymagających uzgodnienia.

Zapewniamy atrakcyjną prezentację zapowiedzi o danej imprezie na stronie głównej serwisu, a także informacje w trakcie jej trwania. Wszelkie szczegóły patronatu omawiane są indywidualnie i zależą od charakteru imprezy, grupy docelowej oraz organizatora.

Artykuły sponsorowane

Reklama w formie tekstu pisanego? Jest to format mający wszechstronne zastosowanie, które w internecie znajduje zastosowanie od wielu lat. Nasze doświadczenie i najlepsi copywriterzy napiszą dla Ciebie ciekawe treści zaprezentowane w atrakcyjny sposób. Sprawdzi się to doskonale zarówno w promocji produktów i usług, jak również w kreowaniu pożądanego wizerunku firmy. Artykuły sponsorowane pokazują markę jako wybitnych specjalistów w danej dziedzinie oraz wyjątkowe wartości, którymi kieruje się w swojej działalności. Oferujemy teksty dostosowane do wybranej przez Ciebie grupy odbiorców, uwzględniając ich wiek, płeć, wykształcenie oraz miejsce zamieszkania.

Nasze artykuły sponsorowane:
– są w ciekawy sposób zatytułowane,
– posiadają wciągający czytelników lid,
– są czytelne i przyjemne w odbiorze dla każdego adresata,
– podejmują konkretne tematy,
– pozwalają czytelnikom wyciągnąć pozytywne wnioski,
– często zawierają elementy humorystyczne.

Partnerstwo z blogerami

Prowadzisz blog? Jesteś youtuberem? Posiadasz ciekawe hobby i dzielisz się nim z czytelnikami w internecie za pomocą różnych mediów społecznościowych? Ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie!

Podobnie, jak w przypadku współpracy i patronatu medialnego, partnerstwo z blogerami polega na wzajemnej promocji. Ty recenzujesz i wspominasz o działalności turystycznej naszego portalu, a my w zamian za to opisujemy Twoje posty, filmiki oraz inne formy aktywności, zamieszczamy Twoje logo, linki i przekierowania na Twojego bloga.

  • Ty zwiększasz zaufanie swoich fanów, my zwiększamy świadomość naszej marki.
  • Wzajemne reklamowanie swoich działalności.
  • Docierasz do szerokiej grupy docelowej, poznają Cię nowi internauci.
  • Tworzymy partnerstwo.