fbpx
niedziela, 21 kwietnia, 2024
spot_img
Strona głównaBiznesZgarnij 6 tys. zł na rozwój swojej organizacji

Zgarnij 6 tys. zł na rozwój swojej organizacji

We wtorek 19 kwietnia o godz. 9.00 startuje nabór wniosków na rozwój instytucjonalny młodych organizacji pozarządowych w ramach konkursu grantowego „Śląskie NOWEFIO na lata 2021-2023”.

Zaplanowany nabór potrwa do 9 maja do godz. 12.00 i będzie dedykowany wyłącznie młodym organizacjom pozarządowym, które zechcą pozyskać 6 tys. zł na swój rozwój. Uprawnionymi do wnioskowania są młode organizacje pozarządowe, które są zarejestrowane na terenie woj. śląskiego w przeciągu ostatnich 5 lat, a kwota ich przychodów za ostatni zakończony rok obrotowy nie przekroczyła 30 tys. zł.

Aplikować mogą stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne czy też Koła Gospodyń Wiejskich.

Dodatkowo w ramach realizowanego konkursu grantowego istnieje możliwość umówienia się na bezpłatne spotkanie animacyjne, w ramach którego można wypracować pomysł oraz skonsultować wersję roboczą wniosku. Spotkania te mogą być realizowane również w formie zdalnej.

Operatorami konkursu są Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości z Bielska-Białej oraz Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych z Rybnika.

Konkurs grantowy sfinansowany jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Więcej informacji:
http://fio.bcp.org.pl/
https://www.facebook.com/slaskienowefio

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments